Hakkımızda
 


Yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, IATA uçak bileti satışı, kongre ve seminer organizasyonları, incoming & outgoing, vize işlemleri ve yurt dışı eğitim, Bilban’ın  turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır. 

Bilban  Holding  kuruluşu olan  Bilban Tourism  1940  yılından beri turizm sektöründe sağladığı üstün başarıları, geniş müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bugün sektörün liderlerinden biridir.  Bilban  olarak, yurt içi ve yurt dışı; uçak bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, gemi seyahatleri, yurt dışı eğitim hizmetleri, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları, helikopter ve airtaxi işletmeciliği, her türlü araç ve tekne kiralama, incoming gibi hizmetleri, satış ofislerimiz ve satış temsilcilerimiz  yanı sıra, teknoloji ve yeniliğe açık bir şirket olarak yakında online tatil aracılığı ile sanal ortamda da sizlere sunuyoruz.

Misyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak. 

Temel İlkelerimiz

İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılamaktır. Bu amaçla Ofislerimiz  Merkez ofisimiz Antalya/ TURKİYE başta olmak üzere şubelerimiz;   İstanbul/ TURKİYE, Ankara/ TURKİYE, Tehran /IRAN, North Carolina/ USA 'da  olan kurumsal hizmet birimimiz ve profesyonel kadrolarımızla taleplerinizi yerine getirmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmekte, teknolojik gereksinimlerimizi geliştirmekteyiz. BİLBAN, "Seyahat danışmanınız" olarak, gerek Türkiye'de gerek dünya'da bir marka olmanın avantajlarını sizlerle paylaşıp, IATA, UFTAA, ASTA gibi kuruluşlara olan üyelikleri ile geniş bir hizmet yelpazesi ve ağına sahiptir

Kalite Yönetimi

Bilban’da gerçekleştirilen tüm faaliyetler ISO 9001:2008 standardına uygun olarak yürütülmektedir. Firmamız 2005 yılından beri SGS tarafından verilmiş olan ISO 9001:2008 Belgesine sahiptir. Hizmet üreten bir firma olarak müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve memnuniyeti üst seviyede tutmak için; hayata geçirdiğimiz Müşteri Memnuniyeti Yönetimi sistemi ile gelen tüm talepler tek tek değerlendirilmekte ve takip edilmektedir.


 
  ANASAYFA | HAKKIMIZDA | HİZMETLERİMİZ | İLETİŞİM  
Copyright 2012 ® Her Hakkı Saklıdır.