Hizmetlerimiz
 
YURTDIŞI TURLAR
BALKANLAR TURU

Tur Programı:         Balkanları görmek isteyen tatil severlere harika bir alternatif. Saraybosnadan Budvaya uzanan destinasyonları gezerken, birbirinden güzel Balkan yemeklerinden tatmayı sakın ihmal etmeyin.

AMSTERDAM TURU

Tur Programı:         Amsterdam, büyük bir kentin bütün avantajlarına ve tarihi bir köyün bütün güzelliklerine sahip; konuksever, hoşgörülü, özgür ve hayatı uçlarda yaşayan bir şehir. Gelin, bu şehri ve mucizelerini birlikte keşfedelim!

BENELUX – PARİS TURU

Tur Programı:         Avrupa’nın can damarı Benelux’te başlayan ve sanat ile romantizmin şehri Paris’e uzanan etkileyici bir yolculuğa kim hayır diyebilir ki? O halde bavullarınızı hazırlayın ve bu güzel yolculuğun tadını çıkarın!

LONDRA TURU

Tur Programı:         Londra denince, çift katlı otobüsler, ünlü Big Ben saat kulesi, muhteşem bir saray ve Kraliçe akla gelir. Aslında Londra bunlardan çok daha fazlasıdır. Tertemiz sokakları, birbirinden ihtişamlı müzeleri, parkları, gece hayatı ile dev bir kültür mozaiğidir. Siz de bu mozaiğin bir parçası olabilirsiniz pekâlâ.

PARİS TURU

Tur programı:         Onun hakkında fazla söze gerek yok. Asırlara tanıklık etmiş tarihi, şehrin sembolü Eiffel Kulesi ve Seine Nehrinin iki yakasına kurulmuş görkemli, ışıl ışıl yapılarıyla Paris. Birçok filme ve şarkıya konu olmuş aşıklar kenti Paris’i biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz?

BEYRUT TURU

Tur Programı:         Bir zamanlar Ortadoğu’nun Paris’i olarak anılan Beyrut, eski şaşaalı günlerine çoktan dönmüş durumda. Sahip olduğu güzel sahilleri, kentin genelinde etkili olan Akdeniz iklimiyle şehrin dillere destan gece hayatı birleştiğinde ortaya eğlencesi bol bir manzara çıkıyor. Aynı zamanda yıllarca birçok kültüre ev sahipliği yapmış olan Beyrut, kesinlikle gidip görülmesi gereken bir yer.

DUBAI TURU

Tur Programı:         20. yüzyılın ilk yarısında sadece bir balıkçı köyüydü, şimdilerdeyse yalnızca Birleşik Arap Emirliklerinin değil, tüm Arap yarımadasının en önemli iş ve ticaret merkezi konumunda. Bu konumuyla birlikte eşsiz sahilleri, lüks otelleri, binlerce alışveriş merkezini de bünyesinde barındıran Dubai, .Körfezin İncisi. Lakabını sonuna kadar hak ediyor.

PRAG TURU

Tur Programı:         Prag, yüksek bir tepeden aşağıdaki nehre doğru uzanan masalsı bir kenttir. Çevredeki hemen her şey bohem yaşantının birer yansıması olarak karşınıza çıkar. Dar ara sokakları, restoranları ve kafeleriyle Prag adeta yaşanması gereken büyülü bir macera gibidir.

İTALYA TURU

Tur Programı:         Roma’nın muhteşem eserleriyle başlayan turumuzda, Roma arenası Colosseum, Hayalleri süsleyen Aşk çeşmesi ve İspanyol merdivenlerini görüyoruz. Eski ve yeni Roma sizleri karşılıyor. Buradan Toscana’nın verimli topraklarında, Rönesans medeniyetini oluşturmuş, açık bir müze konumundaki Floransa şehrini ve eğik duruşuyla İtalya’nın sembolü haline gelmiş Pisa kulesini Görüyoruz. Venedik’te süslü gondollarla büyüleyici kanallar gezisi anılarınızda

UZAKDOĞU TURU

Tur Programı:         Turistlerin uğrak noktası Uzakdoğu, yüzyıllara uzanan kültür birikimi ve ruhunuzu hitap eden atmosferiyle karşınızda. Zengin ve çeşitli kültürleri; Tao, Şinto ve Budist tapınaklarıyla buluşturan bu turu unutamayacaksınız!

DUBROVNİK TURU

Tur Programı:         20. yüzyılın ilk yarısında sadece bir balıkçı köyüydü, şimdilerdeyse yalnızca Birleşik Arap Emirliklerinin değil, tüm Arap yarımadasının en önemli iş ve ticaret merkezi konumunda. Bu konumuyla birlikte eşsiz sahilleri, lüks otelleri, binlerce alışveriş merkezini de bünyesinde barındıran Dubai, …Körfezin İncisi… lakabını sonuna kadar hak ediyor.

İSPANYA TURU

Tur Programı:         Barselona’nın kalbi sayılan Las Ramblas Sokağı, birçok müze, alışveriş mekânı, kafe, lezzetleriyle meşhur restoranlar ve daha fazlası bu turda.

RUSYA TURU

Tur Programı:         Rusya’nın dünyaca ünlü sembolü Kremlin Sarayı ve hemen önünde yer alan Kızıl Meydandan başlayarak St. Petersburg’un tarih kokan ara sokaklarına uzanan unutulmaz bir yolculuğa ne dersiniz?

MISIR TURU

Tur Programı:         Orta Doğu’nun medeniyet zengini, Afrika’nın cazibe merkezi bu diyarın adı Mısır... Kızıldeniz’in eşsiz renkleri ile boyalı caddeleriyle Sharm El Sheikh, Nil Nehri’nin suları ve sırrı çözülememiş piramitleriyle başkent Kahire kalp atışlarını hızlandıran bir yolculuğun adı...

YUNANİSTAN TURU

Tur Programı:         Dünyanın en büyük kültür merkezi Atina, cazibesi ve konukseverliğiyle sizleri mistik bir yolculuğa davet ediyor.

AMERİKA TURU

Tur programı: Batısıyla, Doğusuyla, Güneyi ile bambaşka hisler uyandıracak olan Amerika , Latin ülkeleri ile de size yepyeni bir kimlik kazandıracaktır. Bu eşsiz kıtanın tadına doymak için tatil sürenizi oldukça uzun tutmanızda fayda var.

  ANASAYFA | HAKKIMIZDA | HİZMETLERİMİZ | İLETİŞİM  
Copyright 2012 ® Her Hakkı Saklıdır.